Przejdź do treści
Maciej "Jezior" Jeziorski

Maciej Jeziorski

Aktywnie działający zawodnik i trener kolarstwa. W środowisku kolarskim znany pod ksywą Jezior.

Specjalizuje się w wyścigach cross-country. Z kolarstwem związany od dziecka. Wicemistrz Wicemistrz Polski z 2016 roku, a do dnia dzisiejszego czołowy zawodnik XCO w Polsce.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Łączy pasję z pracą, pomagając innym w osiąganiu jak najlepszej formy i wyników prowadząc własną działalność trenerską - Jezior.bike. Jezior trenuje nie tylko amatorów, ale również szkoli przyszłych instruktorów i współpracuje z zawodnikami, którzy zajmują medalowe pozycje w zawodowym sporcie na imprezach rangi mistrzowskiej. Co więcej, Maciej tworzy również artykuły o tematyce treningowej m.in. dla portalów naszosie.pl, czy namtb.pl, gdzie dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem na arenie kolarskiej.

 

Patrycja Piotrowska

Zawodniczka kolarstwa, a od niedawna również trenerka. Jej koronną dyscypliną jest cross-country, choć można ją zobaczyć również na linii startu w innych odmianach kolarstwa – przełaj, szosa, 4X, enduro, a nawet BMX.

Patrycja od najmłodszych lat jeździ i ściga się na rowerze. Na swoim koncie ma kilkanaście medali Mistrzostw Polski, w tym ten najcenniejszy czyli złoty, który zdobyła jako Juniorka w 2015 roku.

Powiązane produkty