Bielizna Accent przetestowana przez kadrę Polski!

20.02.2018

Dostępna jest już zupełnie nowa linia bielizny termoaktywnej Accent. Koszulki były testowane przez szosową kadrę Polski podczas największego wydarzenia kolarskiego w naszym kraju - Tour de Pologne.

Tworząc nową kolekcję bielizny staraliśmy się, by spełniła wszystkie wymagania kolarzy. Sprawdzaliśmy różne tkaniny, różne kroje, wersje kolorystyczne, sami testowaliśmy prototypowe koszulki. Wreszcie przyszła pora, by trafiły do prawdziwych, najbardziej wymagających testerów.

W ręce kolarzy startujących w barwach reprezentacji Polski w Tour de Pologne oddaliśmy bezrękawniki Apis oraz koszulki z krótkim rękawem Ultra New. Przed nimi było sześć dni wyścigu w niełatwych warunkach.

Adam Stachowiak (Voster Uniwheels/Reprezentacja Polski) - górski wicemistrz Polski: "Potówki marki Accent towarzyszyły nam w czasie całego wyścigu. Nie miały łatwego zadania, bo tegoroczny Tour de Pologne odbywał się w ciężkich warunkach atmosferycznych - było bardzo upalnie. Świetnie sprawdził się wykonany z siateczki bezrękawnik, który mimo wysokiej temperatury bardzo dobrze odprowadzał pot i nie krępował ruchów. Przyznaję, że na koszulkę z krótkim rękawem podczas touru było nieco za gorąco, ale sprawdziłem ją w trakcie kolejnych tygodni. Czy polecam? Bardzo dobrą rekomendacją może być to, że bielizna Accent została ze mną i regularnie używam jej podczas treningów i wyścigów, gdzie nie ma miejsca na błędne wybory."

Kolekcja bielizny Accent obejmuje osiem nowych modeli koszulek z długim i krótkim rękawem oraz bezrękawników. Dostępne są również modele dedykowane kobietom oraz koszulka termoaktywna dla dzieci.