Przejdź do treści

Zaczęło się od naszej pasji do kolarstwa. Przez lata zbieraliśmy doświadczenie jako zawodnicy, inżynierowie i pasjonaci dwóch kółek. Wreszcie byliśmy gotowi, żeby naszą największą pasją podzielić się z szerszym gronem odbiorców. Stworzyliśmy gamę produktów od kolarzy dla kolarzy, których brakowało nam na rynku. Z początku były to tylko części, jednak po latach zdobywanego doświadczenia w projektowaniu wprowadziliśmy do oferty kompletne rowery. Tak powstała marka Accent, dostępna na rynku od 2002 roku.

 

Dzisiaj w ofercie marki znajdziecie kompletnie wyposażone rowery, gotowe do jazdy. Oferujemy również ramy i komponenty do samodzielnego zbudowania wymarzonej maszyny, a także pełną gamę akcesoriów i odzieży. Projektowane w Polsce, oparte na naszej wiedzy i doświadczeniu, testowane przez zawodników. Nasze produkty mają łączyć w sobie nowoczesne trendy i jakość, a przy tym pozostawać w rozsądnej cenie.

Przez lata obecności na rynku marka Accent zyskała sporą rzeszę wiernych klientów. W naszej kolekcji odnajdziecie pełną gamę rowerów – od elektrycznych, po górskie, gravelowe, przełajowe, zamykając grupą topowych szos aero. Nasi użytkownicy to nie tylko miłośnicy ścigania w maratonach kolarstwa górskiego czy szosowego, kolejną szeroką grupą są również gravelowcy! Accent umożliwia im skompletowanie dobrego sprzętu w korzystnej cenie. Zawodnicy docenią gotowe rozwiązania takie jak ramy do złożenia sportowego roweru, sztywne koła, lekkie obręcze czy starannie dopracowane części. Uzupełnieniem będzie wygodna odzież inspirowana motywami zaczerpniętymi z naszych ram. Co nas wyróżnia to zdecydowanie odważne połączenia kolorystyczne i niebanalne wzornictwo. Co więcej - amatorzy turystyki rowerowej też znajdą wszystko co potrzebne na dłuższe wyprawy i wycieczki za miasto, a gotowe rozwiązania do bikepackingu na stałe zagłosiły w naszej ofercie. Sami dużo jeździmy, a część naszego biura projektowego to zawodnicy, dlatego tak dobrze rozumiemy potrzeby naszych użytkowników, jak i samego rynku rowerowego. Staramy się, by wszystko było jak najlepiej dopracowane. Cieszymy się, kiedy kolejni miłośnicy dwóch kółek sięgają po nasze propozycje.

 

Wszystkich wybierających Accenta, niezależnie od poziomu ich zaawansowania i uprawianej formy kolarstwa, łączy zamiłowanie do aktywnego trybu życia i czerpanie radości z kolejnych pokonywanych kilometrów. Accent to marka kolarzy dla kolarzy – tak po prostu! Miłej jazdy! Accent Team

 

Jak działamy?

Projektujemy produkty z myślą o potrzebach kolarzy i rowerzystów

Ściśle kontrolujemy każdy etap produkcji

Testujemy nasze rozwiązania we współpracy z zawodnikami

Ulepszamy produkty i rozszerzamy ich ofertę

Wspieramy klientów w zakresie obsługi gwarancyjnej czy części zamiennych

Sami jeździmy! Tworzymy produkty, których chcemy używać