Przejdź do treści

Poznaj zawodników i drużyny, z którymi współpracujemy. To oni, dzieląc się z nami swoimi potrzebami i doświadczeniami, pomagają testować i ulepszać nasze produkty. Od lat działamy we współpracy z profesjonalnie ścigającymi się i jeżdżącymi osobami, by mieć pewność, że produkty Accent sprawdzą się w boju!

Bartosz Mikler

Czołowy polski zawodnik kolarstwa przełajowego. Wielokrotny medalista przełajowych mistrzostw Polski. W środowisku kolarskim znany jako Pan Tygrys. Kolorowy i szalony, nie raz zaskakuje nas swoimi pomysłami. Ściga się na rowerach CX-One Carbon, a latem także na szosówce Cyclone Disc i na fullu Hero. Często pomaga nam przy projektach graficznych i pomysłach na nowe produkty.

 

 

Przejdź

CST Accent MTB Team

Team złożony z kolarzy górskich ścigających się w maratonach MTB i cross-country. Zawodnicy używają rowerów poskładanych na naszych ramach Hero i Peak Carbon, a także akcesoriów rowerowych marki Accent.

 

Przejdź

RK Exclusive Doors MTB Team

Team zrzeszający młodych, utalentowanych kolarzy górskich od kategorii juniora młodszego do orlika. Ich specjalność to wyścigi cross-country, choć pojawiają się również na maratonach MTB czy wyścigach przełajowych. Zawodnicy korzystają z naszych części i akcesoriów, a sztab trenerski ściga się na rowerach Accent Hero.

 

Przejdź

Atom Deweloper Posciellux.pl Wrocław

Zawodowa kobieca ekipa kolarska, której zawodniczki rywalizują głównie na szosie, a jesienią i zimą również w cyklokrosie. Dziewczyny korzystają z naszych okularów i akcesoriów. W sezonie przełajowym wsiadają na rowery zbudowane na ramach CX-One Carbon.


Przejdź

Voster ATS Team

Zawodowa szosowa ekipa kolarska ścigająca się z licencją UCI Continental Team. Kolarze rywalizują na terenie całej Europy, używając naszych okularów i akcesoriów. W składzie zespołu jest aktualny mistrz Polski w kolarstwie szosowym.

 

Przejdź