Przejdź do treści

 

 

 

Poznaj zawodników i drużyny, z którymi współpracujemy. To oni, dzieląc się z nami swoimi potrzebami i doświadczeniami, pomagają testować i ulepszać nasze produkty. Od lat działamy we współpracy z profesjonalnie ścigającymi się i jeżdżącymi osobami, by mieć pewność, że produkty Accent sprawdzą się w boju!

 

 

Bartosz Mikler

 

Czołowy polski przełajowiec i wielokrotny medalista mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym. Znany w social media jako "Pan Tygrys". Miłośnik jazdy w błocie, przebywania na łonie natury i poszukiwacz artystycznych wrażeń. Od niedawna również trener techniki kolarstwa przełajowego. Współpracuje z marką Accent od kilku lat, pomagając nam ulepszać i promować nasze produkty. Kolorowy i szalony, nie raz zaskakuje nas swoimi pomysłami. Ściga się na rowerach CX-One Carbon, a latem także na szosówce Cyclone Disc i na fullu Hero.

 

 

Przejdź

Bartosz 'Huzar' Huzarski

 

Zasłynął na scenie rowerowej dzięki kultowej ucieczce podczas Wyścigu Pokoju w 2003 roku. Przez lata ścigał się jako zawodnik profesjonalnych teamów kolarskich na najwyższych rangach UCI i razem u boku takich nazwisk jak Kwiatkowski, Bodnar czy Majka tworzył polską historię światowego kolarstwa szosowego.  

Zawodnik, trener, blogger, aktywny działacz w sieci, komentator sportowy, założyciel klubu trenerskiego Huzar Bike Academy, współtworzy również team Deichmann SKSM MAT Sobótka, a także organizator największego cyklu wyścigów dla kolarzy amatorów VeloBank VIA Dolny Śląsk. 

 

 

Przejdź

Maciej i Patrycja Jeziorscy

 

Przedstawiamy nowego zawodnika w szeregach naszej ekipy - poznajcie Patrycję Maćka Jeziorskich! W środowisku kolarskim Maciek znany jest pod ksywą Jezior. Aktywnie działający zawodnik i trener kolarstwa. 

Wicemistrz Polski z 2016 roku, a do dnia dzisiejszego czołowy zawodnik XCO w Polsce. Specjalizuje się w wyścigach cross-country. Z kolarstwem związany od dziecka. Łączy pracę z pasją, pomagając innym w osiąganiu jak najlepszych wyników!

 

 

Przejdź

MAT ATOM Deweloper Wrocław

 

Zawodowa kobieca ekipa kolarska, której zawodniczki rywalizują głównie na szosie, a jesienią i zimą również w cyklokrosie. Dziewczyny korzystają z naszych okularów i akcesoriów. W sezonie przełajowym wsiadają na rowery zbudowane na ramach CX-One Carbon.

 

 

Przejdź

Voster ATS Team

 

Zawodowa szosowa ekipa kolarska ścigająca się z licencją UCI Continental Team. Kolarze rywalizują na terenie całej Europy, używając naszych okularów i akcesoriów. W składzie zespołu jest aktualny mistrz Polski w kolarstwie szosowym.

 

 

Przejdź