Przejdź do treści

 

 

 

Poznaj zawodników i drużyny, z którymi współpracujemy. To oni, dzieląc się z nami swoimi potrzebami i doświadczeniami, pomagają testować i ulepszać nasze produkty. Od lat działamy we współpracy z profesjonalnie ścigającymi się i jeżdżącymi osobami, by mieć pewność, że produkty Accent sprawdzą się w boju!

 

 

 

Bartosz Mikler

 

 

Czołowy polski zawodnik kolarstwa przełajowego. Wielokrotny medalista przełajowych mistrzostw Polski. W środowisku kolarskim znany jako Pan Tygrys. Kolorowy i szalony, nie raz zaskakuje nas swoimi pomysłami. Ściga się na rowerach CX-One Carbon, a latem także na szosówce Cyclone Disc i na fullu Hero. Często pomaga nam przy projektach graficznych i pomysłach na nowe produkty.

 

 

 

 

Przejdź

Maciej Jeziorski

 

Przedstawiamy nowego zawodnika w szeregach naszej ekipy - poznajcie Maćka Jeziorskiego! W środowisku kolarskim znany pod ksywą Jezior. Aktywnie działający zawodnik i trener kolarstwa. 

Wicemistrz Polski z 2016 roku, a do dnia dzisiejszego czołowy zawodnik XCO w Polsce. Specjalizuje się w wyścigach cross-country. Z kolarstwem związany od dziecka. Łączy pracę z pasją, pomagając innym w osiąganiu jak najlepszych wyników!

 

Przejdź

MAT ATOM Deweloper Wrocław

 

 

 

Zawodowa kobieca ekipa kolarska, której zawodniczki rywalizują głównie na szosie, a jesienią i zimą również w cyklokrosie. Dziewczyny korzystają z naszych okularów i akcesoriów. W sezonie przełajowym wsiadają na rowery zbudowane na ramach CX-One Carbon.

 

 

 

 

Przejdź

Voster ATS Team

 

 

 

Zawodowa szosowa ekipa kolarska ścigająca się z licencją UCI Continental Team. Kolarze rywalizują na terenie całej Europy, używając naszych okularów i akcesoriów. W składzie zespołu jest aktualny mistrz Polski w kolarstwie szosowym.

 

 

 

 

Przejdź