Przejdź do treści

 

 

 

Poznaj zawodników i drużyny, z którymi współpracujemy. To oni, dzieląc się z nami swoimi potrzebami i doświadczeniami, pomagają testować i ulepszać nasze produkty. Od lat działamy we współpracy z profesjonalnie ścigającymi się i jeżdżącymi osobami, by mieć pewność, że produkty Accent sprawdzą się w boju!

 

 

Bartosz Mikler

 

Czołowy polski przełajowiec i wielokrotny medalista mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym. Znany w social media jako "Pan Tygrys". Miłośnik jazdy w błocie, przebywania na łonie natury i poszukiwacz artystycznych wrażeń. Od niedawna również trener techniki kolarstwa przełajowego. Współpracuje z marką Accent od kilku lat, pomagając nam ulepszać i promować nasze produkty. Kolorowy i szalony, nie raz zaskakuje nas swoimi pomysłami. Ściga się na rowerach CX-One Carbon, a latem także na szosówce Cyclone Disc i na fullu Hero.

 

 

Przejdź

Bartosz 'Huzar' Huzarski

 

Zasłynął na scenie rowerowej dzięki kultowej ucieczce podczas Wyścigu Pokoju w 2003 roku. Przez lata ścigał się jako zawodnik profesjonalnych teamów kolarskich na najwyższych rangach UCI i razem u boku takich nazwisk jak Kwiatkowski, Bodnar czy Majka tworzył polską historię światowego kolarstwa szosowego.  

Zawodnik, trener, blogger, aktywny działacz w sieci, komentator sportowy, założyciel klubu trenerskiego Huzar Bike Academy, współtworzy również team Deichmann SKSM MAT Sobótka, a także organizator największego cyklu wyścigów dla kolarzy amatorów VeloBank VIA Dolny Śląsk. 

 

 

Przejdź

Krzysztof Biegański

 

Krzysztof Biegański to Wicemistrz Polski 2022 w dyscyplinie Bikejoringu, jednej z fascynujących gałęzi sportu psich zaprzęgów. Bikejoring, czyli indywidualna jazda na czas w terenie, to pasja Krzysztofa. Wraz ze swoim wiernym kompanem Kluską - psem rasy greyster, tworzą zgrany duet, który podbija zawody Pucharu Polski, Mistrzostwa Kraju, oraz godnie reprezentuje polską reprezentację na Mistrzostwach Świata.

 

 

Przejdź

MAT ATOM Deweloper Wrocław

 

Zawodowa kobieca ekipa kolarska, której zawodniczki rywalizują głównie na szosie, a jesienią i zimą również w cyklokrosie. Dziewczyny korzystają z naszych ram, okularów i akcesoriów. W najbliższym sezonie będziemy mieli okazję zobaczyć, jak Atomówki ścigają się na szosowych ramach Cyclone UCI, a w sezonie przełajowym przesiadają się na rowery zbudowane na ramach CX-One Carbon.

 

 

Przejdź

Voster ATS Team

 

Zawodowa szosowa ekipa kolarska ścigająca się z licencją UCI Continental Team. Kolarze rywalizują na terenie całej Europy, używając naszych okularów i akcesoriów. W składzie zespołu jest aktualny mistrz Polski w kolarstwie szosowym.

 

 

Przejdź