Najczęściej zadawane pytania

Gdzie jest dostępny interesujący mnie produkt?

Dostępność naszych produktów możesz sprawdzić klikając przycisk “sprawdź cenę” i przechodząc na stronę naszego dystrybutora velo.pl - znajduje się zakładka „Gdzie kupić”. Umożliwia ona sprawdzenie, gdzie znajduje się dany produkt i w przypadku jego braku w najbliższej okolicy zamówienie go we wskazane miejsce.

Kiedy będzie dostępny interesujący mnie produkt?

Aktualna dostępność naszych produktów znajduje się w zakładce „Gdzie kupić” na stronie Velo.pl. Jeśli okaże się że wybrany towar jest niedostępny w magazynie naszej firmy i sklepach współpracujących prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji, kiedy spodziewana jest jego najbliższa dostawa.

Ile kosztuje interesujący mnie produkt?

Sugerowaną cenę detaliczną naszych produktów możesz sprawdzić klikając przycisk “sprawdź cenę” i przechodząc na stronę naszego dystrybutora velo.pl.

Czy mogę kupić dany produkt bezpośrednio u Was?

Niestety sami nie prowadzimy sprzedaży detalicznej, a wyłącznie do sklepów. Wszystkie produkty aktualnie dostępne w naszej ofercie można zakupić w sklepach znajdujących się w sieci naszej dystrybucji lub za pośrednictwem aplikacji eZakup dostępnej na stronie Velo.pl.

Jaki rozmiar ramy będzie odpowiedni dla mnie?

Przy każdym modelu roweru oraz ramy prezentujemy geometrię oraz sugerowane dopasowanie rozmiaru ramy. Dane te znajdziesz w zakładce Geometria.

Jak mogę się z Wami skontaktować?

Skorzystaj z formularza w zakładce Kontakt lub napisz do nas za pomocą FB Messengera. Na wszystkie wiadomości staramy się odpowiadać tak szybko jak to możliwe.

Czy wybrany produkt jest objęty gwarancją?

Wszystkie nasze produkty są objęte standardowo dwuletnią gwarancją. Dodatkowo kupując wybrane produkty takie jak: ramy karbonowe, koła karbonowe czy wskazane komponenty z serii EVO - możesz skorzystać ze wsparcia w ramach programu Accent Crash Replacement. Wszystkie informacje o programie znajdziesz tutaj.

W jaki sposób mogę dokonać reklamacji?

Wszystkie dokładne informacje dotyczące reklamacji opisane zostały w polityce reklamacji