Przejdź do treści
23 Jan 2024 4:52 PM

Pasja, precyzja, perfekcja - szosowe Ramy Cyclone Disc Carbon dla MAT ATOM Deweloper Wrocław

Miłośnicy kolarstwa, mamy ekscytujące wiadomości! Z dumą ogłaszamy, że nasze najnowsze szosowe ramy – Cyclone Disc Carbon – zostały specjalnie zaprojektowane i przygotowane dla - jedynej takiej w Polsce - kontynentalnej zawodowej ekipy kolarskiej MAT ATOM Deweloper Wrocław. To nie tylko kolejny krok w naszej ciągłej pasji do innowacji, ale także potwierdzenie jakości, której dowodzi certyfikat UCI.

Te unikatowe ramy, które wyróżniają się nie tylko zaawansowaną technologią, ale także specjalnym malowaniem, będą towarzyszyć zawodniczkom MAT ATOM Deweloper Wrocław w nadchodzących wyścigach. Jest to wyraz naszego zaangażowania w rozwój kolarstwa szosowego oraz wsparcia dla talentów, które dążą do wyznaczania nowych granic w tej dyscyplinie sportu. To, co wyróżnia nasze ramy, to unikatowe malowanie, które zostało specjalnie zaprojektowane dla tej ekipy. Kombinacja żywych kolorów i dynamicznych wzorów nie tylko podkreśla charakter zespołu, ale również wyróżnia zawodniczki na trasie. Każdy element malowania został starannie przemyślany, aby oddać ducha sportowej rywalizacji i pasji, jaką dzielimy z ekipą MAT ATOM Deweloper Wrocław.

Certyfikat UCI to nie tylko potwierdzenie zgodności z najwyższymi standardami, ale także gwarancja, że nasze ramy są gotowe na największe wyzwania i najsurowsze warunki wyścigowe. To dowód na to, że Cyclone Disc Carbon to wybór profesjonalistów.

Jesteśmy przekonani, że ramy Accent nie tylko zwiększą efektywność i komfort jazdy zawodników, ale staną się też ich wizytówką na międzynarodowych wyścigach. Dziękujemy ekipie MAT ATOM Deweloper Wrocław za zaufanie i życzymy wielu spektakularnych zwycięstw na naszych ramach!

Zapraszamy do śledzenia sukcesów ekipy MAT ATOM Deweloper Wrocław i dołączenia do naszej kolarskiej społeczności, gdzie pasja i technologia łączą się, by tworzyć niesamowite historie na szosie! 

Trzymajcie kciuki za naszą ekipę i bądźcie na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z wyścigów!

 

Accent Cyclone Disc Carbon UCI MAT ATOM

Accent Cyclone Disc Carbon UCI MAT ATOM

Accent Cyclone Disc Carbon UCI MAT ATOM

Accent Cyclone Disc Carbon UCI MAT ATOM