Przejdź do treści
15 Dec 2016 5:04 PM

Święta za pasem, a nadal brakuje Ci prezentu dla kolarza? Podpowiadamy co z naszej oferty sprawdzi się, by zrobić niespodziankę miłośnikowi dwóch kółek. 

Coś na zimę

Najfajniej dostać taki prezent, który można od razu wypróbować. Jeżeli znajomy kolarz korzysta z roweru zimą, na pewno ucieszy się z części ubioru na tę porę roku. Ciepłe rękawiczki na różne warunki pogodowe, czapka lub opaska, a może rękawki czy nogawki - wszystko to jest w miarę uniwersalne rozmiarowo i jesteśmy pewni, że poradzisz sobie z wyborem. 

Coś na wiosnę

Jeśli nasz kolarz raczej czeka na cieplejsze dni, możesz przejrzeć nasze letnie rękawiczki. Inna opcja to skarpetki na rower - najlepiej jeśli znasz preferencje kolorystyczne obdarowywanego. Podrzucamy też pomysł okularów rowerowych, również dostępnych w przeróżnych kolorach.

Coś na co dzień

Raz dwa próba pisma . Kolarzem jest się nie tylko jeżdżąc na rowerze. Poza treningami też chcemy pokazywać swoją pasję do dwóch kółek. Dlatego stworzyliśmy T-shirt z kolarskim motywem, który może stać się idealnym prezentem dla miłośnika rowerów. Uszyty z wysokiej jakości bawełny, z dodatkowym odblaskowym nadrukiem i kieszonką na klucze czy na drobne - sprawdzi się na co dzień lub do jazdy po mieście. Przygotowaliśmy także okulary przeciwsłoneczne do chodzenia. No, i na podium też trzeba się jakoś prezentować :)

Coś uniwersalnego

Nie chcesz się głowić nad rozmiarem albo nie wiesz co faktycznie przyda się kolarzowi? Wybierz coś uniwersalnego. Zobacz nasze bidony w nowych wersjach kolorystycznych. A jeśli szukasz podarunku dla miłośnika kolarstwa szosowego lub przełajowego, wybierz owijkę - zawsze prędzej czy później przyda się nowa, a dorzuciliśmy kilka świeżych kolorów!

Wszystkie produkty możesz zamówić w sklepach dystrybuujących nasze produkty. Listę sklepów znajdziesz tutaj.