Przejdź do treści
07 Nov 2023 6:18 PM

Webster Dizajn x Accent Bikes - Twoje idealne torby bikepackingowe! 

Wiemy, że często pytacie nas o torby do naszych rowerów, które pomogą Wam zabrać najpotrzebniejsze rzeczy w niezapomniane rowerowe przygody. Dlatego z ogromną radością ogłaszamy naszą nową współpracę z firmą Webster Dizajn, specjalizującą się w ręcznie robionych torbach - stworzonych z myślą o bikepacking'u.

 

Accent-Bikes x Webster Dizajn


UNIKATOWE TORBY SZYTE NA WYMIAR

Webster Dizajn to marka położona na Górnym Śląsku, która od podstaw projektuje i szyje torby rowerowe, wyróżniające się nie tylko niezrównaną jakością, ale również pełną personalizacją. Dzięki naszej współpracy dajemy Wam możliwość stworzenia unikatowego i niepowtarzalnego zestawu torb do modelu Accent Freak.


W ofercie Webster Dizajn znajdziecie wiele ciekawych rozwiązań, takich jak:

 • Piórnik (pod kierownice): Przydatny do przechowywania najważniejszych drobiazgów, zawsze pod ręką.​
   
 • Frame Bag (pod górną rurę ramy): Idealny do przechowywania narzędzi, jedzenia czy sprzętu, zapewnia wygodny dostęp w trakcie jazdy.

 • Torba Podsiodłowa (w wielu rozmiarach): Dla tych, którzy potrzebują więcej miejsca na zapasowe ubrania czy jedzenie.

 • Irokez (za mostkiem, przykręcana np. w ramie Freak): Niezastąpiona na dłuższych trasach, gdzie potrzebujesz jeszcze więcej przestrzeni.

 Accent-Bikes x Webster Dizajn

Accent Freak Carbon x Webster Dizajn


JAK ZAMÓWIĆ SWOJĄ IDEALNĄ TORBĘ?

Zamówienie Twojej torby jest proste:

 1. Wejdź na stronę Webster Dizajn (fb/ig) >> Instagram  >> Facebook

 2. Napisz do Marcina: Skontaktuj się z Marcinem z Webster Dizajn i podaj mu informacje o rodzaju torby, modelu roweru Accent oraz rozmiarze ramy, dla której chcesz zamówić torbę.

 3. Personalizuj swoją torbę: Wybierz kolory materiałów, rodzaj zamków i inne detale, aby stworzyć torbę idealnie dopasowaną do Twojego stylu i potrzeb.

 4. Złóż zamówienie: Zatwierdź swoje zamówienie u Marcina, a on wkrótce rozpocznie pracę nad Twoją torbą, tworząc ją specjalnie dla Ciebie.
 5. Ciesz się nowym zestawem torebek!

 

 Accent-Bikes x Webster Dizajn


Ceny są indywidualne dla każdej torby, zależą od wybranych opcji personalizacji i rodzaju torby. Marcin z Webster Dizajn postara się dostosować cenę do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Razem z Webster Dizajn, chcemy dostarczyć Wam najwyższej jakości torby, które nie tylko spełnią Wasze oczekiwania, ale również umożliwią Wam jeszcze bardziej ekscytujące rowerowe podróże. Niech każda wyprawa stanie się niezapomnianym doświadczeniem. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Webster Dizajn i zamówienia swojej idealnej torby już dziś!