Przejdź do treści
30 Sep 2019 5:43 PM

Błoto, leśne ścieżki, podbiegi, przeszkody... Tak jest, rusza sezon przełajowy! W tym roku stworzyliśmy zupełnie nową odsłonę znanej już przełajówki Accent CX-One Carbon. Są tygrysie kolory i nie ma wątpliwości kto maczał palce (a może pazurki?) w tym projekcie.

Ramy i rowery CX-One Carbon bardzo dobrze spisują się do ścigania i trenowania w warunkach przełajowych. Udowodnił to w poprzednim sezonie m.in. nasz zawodnik i tester - Bartosz Mikler. Bartek wywalczył na swoim Accencie wicemistrzstwo Polski w cyklokrosie i wielokrotnie stawał na podium najważniejszych imprez w kraju. Dzięki tej współpracy nie mamy wątpliwości, że to idealny rower do ścigania na przełaj i przy naprawdę wymagającej aurze.

Postanowiliśmy pójść krok dalej i znając artystyczną duszę Bartka, pozwolić mu znaleźć własny pomysł na wygląd tej ramy. Tak powstał CX-One Carbon TGR (Tiger). W kręgach rowerowych Bartosz znany jest jako Pan Tygrys, stąd więc tygrysie kolory i motywy na ramie. Prototypy wyszły tak efektownie, że rama trafiła do seryjnej produkcji i wejdzie wkrótce do sprzedaży.

We współpracy z Bartkiem i w oparciu o jego doświadczenia stworzyliśmy także serię kół przełajowo-gravelowych pod nazwą TGR. Obejmuje ona modele karbonowe i aluminiowe.

Na razie jedyne dwa egzemplarze nowej wersji ram ujeżdża Bartosz Mikler. Rowery będzie więc można spotkać i obejrzeć na większości wyścigów przełajowych w kraju oraz na niektórych imprezach w Czechach.

Ramy oraz seryjne rowery w nowym malowaniu dostępne będą w sprzedaży w grudniu.

Sprawdź, jak CX-One Carbon TGR prezentuje się podczas przełajowej rywalizacji  https://www.youtube.com/watch?v=cQq2qwJ0xdU

 

Zdjęcia: Bartosz Mikler, Accent Team