Przejdź do treści
05 Oct 2016 4:52 PM

Jak co roku podczas Kielce Bike Expo zaprezentowaliśmy nasze nowości na kolejny sezon. Mały przegląd tego, co można było zobaczyć. Wkrótce wszystkie nowości na 2017 będzie można obejrzeć na naszej stronie.

Po raz pierwszy w historii marki Accent przygotowaliśmy tak rozbudowaną kolekcję rowerów. Pokazaliśmy między innymi karbonowego Peaka wyposażonego w grupę SRAM Eagle i widelec Sid World Cup. Pojawiły się uniwersalne rowery typu gravel, nazwane przez nas Furious. Do tego damski Peak Lady w dwóch konfiguracjach czy CX-One Pro Disc w nowej wersji kolorystycznej. Zupełną nowością jest też szosowy Draft. Przygotowaliśmy także nowe wzory rowerów miejskich i dziecięcych.

Wśród nowych ram największym zainteresowaniem cieszyła się nasza pierwsza karbonowa propozycja, czyli Peak Carbon do MTB. Jest też gravelowy Furious, szosowy Draft, damski Peak Lady. Pokazaliśmy także widelce dedykowane ramom przełajowym, szosowym i gravelowym.

Obejrzeć można było również części, akcesoria i odzież. Proponujemy nowe wzory i modele, a do najbardziej lubianych dodajemy kolejne wersje kolorystyczne.

Katalog z nową kolekcją marki Accent możesz zobaczyć tutaj.