Przejdź do treści
27 Oct 2020 5:20 PM

Motyw górskiej przygody, galaktyka znana z ram Accent Hero oraz gravelowe kamyczki jak w rowerach Freak - poznajcie nowe wzory naszych bidonów!

Znany z otwartej głowy i ciekawych pomysłów Bartosz Mikler zaproponował swój autorski wzór, który znamu już z tatuażu na jego przedramieniu. Tak powstał bidon Accent Campvibe nawiązujący do wolności jaką daje jazda na rowerze: góry, kamper, ognisko... to wszystko na bidonach w dwóch wersjach kolorystycznych: biało-czarnej i pomarańczowo-czarnej.

Bidony Accent Hero nawiązują do serii naszych fulli z motywem galaktyki i w takich samych wersjach kolorystycznych: srebrnej, czarno-czerownej, niebiesko-żółtej oraz dodatkowo fioletowo-żółtej.

Trzecia propozycja to bidony Accent Freak, motywem i nazwą odnoszące się do serii naszych karbonowych graveli. Prosty wzór przypominający kamyki na szutrowej drodze pojawia się na bidonach w dwóch wersjach kolorystycznych: biało-czarnej i czarno-szarej. W drugim kolorze dostępna jest także opcja bidonu mieszczącego 750 ml napoju.

Wszystkie bidony i koszyki Accent można przejrzeć tutaj.