Przejdź do treści
28 Apr 2021 5:01 PM

EXE, czyli najpopularniejszy model obręczy Accent przeznaczony do cross-country i maratonów zyskuje w tym sezonie nową wersję.

Bardzo dobry stosunek ceny do oferowanych właściwości czyni obręcze EXE najczęściej wybieranymi z naszej oferty. Poszerzyliśmy gamę tego modelu o nową wersję o szerokości 27 mm (wewnętrzna 23 mm) i doskonałej wadze 418 g. Dzięki temu możemy zaoferować szeroki wybór w ramach tego modelu - wcześniej był on już dostępny w szerokościach: 22,5 mm, 25 mm i 28,5 mm. Najlżejsza wersja waży jedynie 355 g, co czyni ją jedną z najlżejszych dostępnych aluminiowych obręczy na rynku.

accent

Obręcz o wewnętrznej szerokości 23 mm jest obecnie najpopularniejszym standardem idealnie współgrającym z szerokimi oponami 2,25", a nawet 2,3". Wszystkie obręcze z serii EXE przystosowane są do stosowania z oponami bezdętkowymi i tymi w systemie Tubeless Ready. Warto wspomnieć również o wyjątkowej grafice i kolorach. Bardzo trwałe i efektowne naklejki teraz również w wersji rainbow, czyli z naklejką mieniąca się różnymi kolorami w zależności od padania promieni słonecznych.

Obręcze wykonane ze specjalnie opracowanego stopu aluminium, który jest o 20% wytrzymalszy w stosunku do aluminium 6066.