Przejdź do treści
18 Nov 2020 5:18 PM

Do oferty naszej odzieży dołączają nowe kurtki i spodnie, które sprawią, że nawet jesienią i zimą trening na rowerze będzie przebiegał w komfortowych warunkach.

Kurtka kolarska Accent Draft jest odpowiedzią na potrzeby zawodników, którzy trenują także w mniej sprzyjających warunkach pogodowych i spotykają się z dylematem: jak ubrać się optymalnie do intensywnego wysiłku fizycznego?

Paweł Wiendlocha - nasz brand manager, startujący w przełajach i maratonach MTB - tłumaczy:

"Zwykle jest problem, żeby w gorszą pogodę dobrać ubiór: albo jest nam za ciepło, albo za zimno... Kurtka została stworzona tak, żeby założyć pod nią tylko jedną warstwę odzieży, np. potówkę, i uzyskać optymalny ubiór.  Kurtka odprowadza ciepło na zewnątrz i nawet jeśli się spocimy to nie czuć w niej zimna. W przypadku deszczu działa trochę jak neopren, czujemy w niej komfort cieplny. I co najważniejsze, ma sportowy krój i świetnie dopasowuje się do ciała, nie odstaje i w żaden sposób nie przypomina o sobie w czasie jazdy."

Ocieplane spodnie Accent Hero są szyte na wzór odzieży używanej przez zawodowych kolarzy. Wykonane z elastycznej i znakomicie odprowadzającej wilgoć, termoaktywnej lycry Superroubaix. Dopasowane szelki i anatomiczny krój ułatwiają przyjęcie odpowiedniej pozycji w czasie jazdy i gwarantują swobodę ruchów. Idealnie dopasowują się do budowy ciała, dzięki wbudowanej wkładce, która doskonale sprawdzi się podczas długotrwałego wysiłku fizycznego. Perforacja pianki o otworach 3 mm/8 mm pozwala na wyschnięcie spodni w krótszym czasie. 

W ofercie posiadamy także ciepłe rękawiczki, czapki czy kominy