Przejdź do treści
31 May 2016 4:16 PM

Kiedy zaczynaliśmy myśleć nad letnią kolekcją skarpetek kolarskich Accent, zadaliśmy sobie jedno kluczowe pytanie: w jakich skarpetkach sami najbardziej chcielibyśmy jeździć?

Muszą bardzo dobrze przylegać, świetnie oddychać, dobrze znosić upały. Nie mogą uwierać ani przemieszczać się w bucie. W końcu muszą być... ładne i pasować nam do stroju! Na podstawie tych założeń powstały cztery modele, w tym także zupełna nowość w naszej ofercie - skarpetki kompresyjne.

Peloton Compression to model, który powstawał z myślą o miłośnikach szosy - białe, w klasycznym designie, będą się elegancko prezentowały w słoneczne dni. Spots Compression są ciemniejsze, więc jeśli wjedziesz w nich w błoto na góralu, to nic się nie stanie. Oba te modele mają właściwości kompresyjne. Ich zadaniem jest stabilizacja mięśni i stawów, zabezpieczenie ścięgna Achillesa i śródstopia przed kontuzjami oraz poprawienie ukrwienia.

Jeśli wolisz klasyczne skarpetki z wysokiej jakości przędzy, ale bez właściwości kompresyjnych, możesz sięgnąć po modele Escape lub Jump. Każdy z nich dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych i w rozmiarach od S do XL.

My już jeździmy :)