Przejdź do treści
06 Feb 2020 5:40 PM

To jedna z naszych najbardziej wyczekiwanych premier tego roku! Karbonowa rama Accent Hero trafiła niedawno do sprzedaży.

Nasze sztywne rowery do maratonów od lat cieszą się popularnością. Ale wciąż jak bumerang powracało pytanie: Accent, kiedy wypuścicie fulla?!

Po wielu miesiącach pracy, kalkulowania, testowania powstał on - nasz bohater kolekcji 2020. Powitany przez Was z entuzjazmem, jest już dostępny w sprzedaży <klik>.

Accent Hero to nasza pierwsza zawieszona, w pełni karbonowa rama dedykowana do cross-country i jazdy po górach, łącząca w sobie obecne standardy ram MTB do ścigania. Została sprawdzona przez naszych testerów na najcięższych górskich trasach i oddając ją w Wasze ręce mamy pewność, że spełni oczekiwania najbardziej wymagających riderów!

Konstrukcja przystosowana do użytkowania z widelcem o skoku 100 mm i z damperami 165x38 mm. Z tyłu sztywna oś w standardzie Boost (12x148 mm). Rama jest przygotowana pod wewnętrzne prowadzenie linek hamulca i przerzutki oraz sztycy opuszczanej i dampera. Do tego nasze efektowne, unikalne malowanie z motywem galaktyki, które sprawia, że rama jest dopracowana w każdym calu.

Hero dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarno-czerwonej, czerwono-czarnej i granatowo-limonkowej.

Uwaga: Zdjęcie przedstawiające ramę z damperem jest poglądowe i przedstawia jedną z opcji możliwości montażu. Sugerowana cena detaliczna dotyczy ramy bez dampera.