Przejdź do treści
18 Apr 2016 4:06 PM

Sezon maratonów MTB ruszył pełną parą. W tym roku na trasach zobaczycie zawodników w barwach Accent Team - to ludzie na co dzień tworzący naszą markę, a poza pracą również ścigający się w zawodach. W teren wysyłamy także zawodników reprezentujących barwy swoich klubów, ale testujących nasze produkty podczas wyścigów i codziennych treningów.

Bardzo udany początek sezonu zaliczył prowadzący naszą markę Paweł Wiendlocha (Accent Team). Na Peaku 29 wystartował w inaugurującym sezon Bike Maratonie w Miękini. Paweł zajął drugie miejsce w kategorii M3 tuż za Mateuszem Zoniem (Taurus Kreidler). Ten wynik dał mu także czwartą lokatę Open na dystansie MEGA. Niewiele zabrakło do podium Open!

Wojtek Halejak (JBG-2 Team) sprawdzał swojego nowego Peaka 29 na dystansie GIGA Skandia Maratonu w warszawskim Wilanowie. Testy raczej wypadły pomyślnie, bo Wojtek całą trasę przejechał w czołówce i finiszował na trzecim miejscu Open. Na ostatnich metrach szybsi okazali się tylko jego klubowy kolega Patryk Piasecki oraz Dariusz Batek (Wibatech-Fuji).

Startem w Skandia Maratonie sezon rozpoczęły również Rowerowe Bliźniaczki, czyli Marysia i Weronika Sala (Sala Bike Team). Dziewczyny testowały na trasie m.in. nasz nowy model damskich rękawiczek Airy oraz okulary Stingray.