Przejdź do treści
13 Jun 2017 5:21 PM

Nasza nowość na ten sezon - ramy i widelce Draft oraz Furious są dostępne w sprzedaży. Posłużą one do zbudowania szosowego i gravelowego roweu.

Idea stworzenia ram Draft i Furious była jasna. Pierwsza z nich ma służyć miłośnikom szosy. Ma być podstawą pod budowę roweru do ścigania lub po prostu do łykania kolejnych kilometrów na asfaltach. Stąd specjalnie zaprojektowane gięcie górnej rury i wyprofilowanie rurek tylnego trójkąta dla zwiększenia komfortu jazdy. 

Z kolei Furious ma umożliwić stworzenie uniwersalnego roweru gravelowego, klasyfikowanego gdzieś pomiędzy przełajówką a szosówką. Wjedziesz nim w teren, pojeździsz po szosie, a także dojedziesz do pracy. Przystosowany pod hamulce tarczowe, z wewnętrznie prowadzonymi linkami i zwiększoną przestrzenią na oponę w tylnym trójkącie i widelcu.

furius

Obie ramy oferujemy solo oraz w zestawie z dedykowanymi im widelcami. Szosowy set Draft jest dostępny w pięciu rozmiarach i dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej matowej i czerwonej. Dla Drafta przygotowaliśmy w pełni karbonowy widelec, który posłuży do każdej szosówki. Z kolei garvela Furious można wybrać w opcji niebiesko-czarnej, czarno-pomarańczowej i srebrno-czarnej - wszystkie z dedykowanymi aluminiowo-karbonowymi widelcami.

Kolejną nowością są też sztywne aluminowe widelce MTB z mocowaniem hamulca typu Post Mount przeznaczone do rowerów 29" - dostępne w wersji 1-1/8" oraz w standardzie taper.