Przejdź do treści
13 Jan 2022 4:46 PM

Sezon przełajowy kończymy ciesząc się z podwójnego złota Dominiki Włodarczyk (Atom Deweloper Posciellux.pl Wrocław) w mistrzostwach Polski CX. To była świetna jesień i zima w wykonaniu zawodniczek i zawodników ścigających się na naszych ramach.

Na wyścigach CX widać coraz więcej przełajowców sięgajacych po rowery i ramy Accent CX-One. Wśród nich są także współpracujący z nami: Bartosz Mikler i zawodniczki Atom Deweloper Posciellux.pl Wrocław. 

Dla Bartosza Miklera był to bardzo udany sezon: wielokrotnie stawał na każdym stopniu podium, w tym - na najwyższym. Wygrywał wyścigi rangi Pucharu Polski i Super Pucharu Polski. Ścigał się na dwóch bliźniaczych rowerach, poskładanych na ramach CX-One Carbon w nowym malowaniu blue hour. Trochę zabrakło szczęścia w końcówce, bo Mikler przez problemy zdrowotne musiał zrezygnować z udziału w mistrzostwach Polski, Jednak tak czy tak, należą mu się wielkie brawa za te trzy miesiące ścigania!

Na tych samych ramach startowały Dominika Włodarczyk i Agnieszka Skalniak-Sójka (obie Atom Deweloper Posciellux.pl Wrocław), do których od stycznia dołączyła jeszcze Wiola Furtak. 

Dla Dominiki Włodarczyk był to kolejny świetny sezon przełajowy, podczas gdy Agnieszka Skalniak-Sójka z powodzeniem debiutowała w tej odmianie kolarstwa. Obie stawały na podium, jednak na podkreślenie i wyróżnienie zasługuje ostatni start sezonu, czyli mistrzostwa Polski w Gościęcinie. Tam, po bardzo emocjonującym wyścigu, Dominika wywalczyła podwójne złoto (w elicie kobiet i U23), a Agnieszka zajęła czwarte miejsce wśród elity pań.

Gratulujemy i bardzo się cieszymy, że możemy towarzyszyć czołowym polskim przełajowcom, tworząc produkty z myślą o nich!

Więcej o ramie Accent CX-One Carbon przeczytacie tutaj.