Przejdź do treści
24 Feb 2018 5:41 PM

Miło nam ogłosić rozpoczęcie współpracy z teamem Hurom Sławno Accent, specjalizującym się w MTB i przełajach. Piątka zawodników ze Sławna będzie ścigała się w tym roku na specjalnie przygotowanych dla nich rowerach Accent Peak Carbon X01 Eagle!

MTB jest bardzo nam bliską odmianą kolarstwa, co zresztą widać po rozrastającej się ofercie naszych górali. Wreszcie nadszedł czas, w którym możemy zaangażować się w równie prężnie rozwijający się projekt jakim jest Hurom Sławno Accent.

Dwa miesiące temu Marta Turoboś po raz pierwszy wsiadła na swojego Peaka Carbon i pojechała na nim po czwarte miejsce w Mistrzostwach Świata XCE. Był to jasny znak, że możemy razem zdziałać wiele!

Zawodników wyposażymy w rowery złożone na ramach Peak 29 Carbon oraz w części i akcesoria Accent takie jak okulary czy rękawiczki. Marka Accent pojawia się także w nazwie teamu.

W skład Hurom Sławno Accent wchodzi pięciu zawodników: Marta Turoboś (mistrzyni Polski XCE), Agnieszka Szpocińska, Tomasz Budziński, Marcin Budziński oraz Arkadiusz Wach. Całość spina trener i manager teamu Przemysław Gierczak.

Zapraszamy do śledzenia oficjalnego profilu teamu i zawodników!