Przejdź do treści
05 May 2017 5:20 PM

Zbierasz się na rower. Drobne przedmioty, które trzeba zabrać wędrują do kieszonek koszulki czy kurtki. Ale co z dętką, łyżkami do opon czy małym zestawem narzędzi? Tu warto sięgnąć po nasze torebki.

Dlaczego nasze?
Projektując je, zastanawialiśmy się jakie potrzeby pojawiają się na trasie i jak im sprostać. Stąd pojawiły się torebki z możliwością umiejscowienia smartfona przy kierownicy i korzystania z nawigacji podczas jazdy. Pojawił się odporny na warunki atmosferyczne materiał, z którego wykonane są nasze torebki. Zamki mają się łatwo rozpinanać i zapinanać nawet w ruchu. Mocowania mają dobrze trzymać nawet na bezdrożach. Nie zapomnieliśmy też o elementach odblakowych, bo każdy z nich to zwiększone bezpieczeństwo na drodze. Zadbaliśmy o staranne wykonanie i detale.

torebka

Którą wybrać?
Przygotowaliśmy kilka modeli do różnych zastosowań i z innym sposobem mocowania. Modele New York i Denver to trójkątne torebki, które przymocujesz pod ramą, między górną rurą a rurą podsiodłową. Wersja Boston - też trójkątna - posłuży do zamocowania w przedniej części ramy.
Totem to torebka podsiodłowa do wyboru w trzech różnych rozmiarach, żebyś zmieścił wszystko co potrzebujesz. Z kolei Togo to propozycja skierowana do podróżników korzystających ze smartfonów. Torebkę tę zamocujesz na kierownicy, a specjalna kieszeń pozwoli na korzystanie z ekranu dotykowego i zabezpieczy urządzenie przed kurzem czy wodą.