Przejdź do treści
11 Oct 2019 5:41 PM

Oferta marki Accent rozszerzyła się o zupełnie nową linię zapięć chroniących rower przed kradzieżą. Zapięcia w formie łańcucha, składane czy szekolwe, są już dostępne w sprzedaży.

Zakup odpowiedniego zapięcia rowerowego to najlepsza gwarancja bezpieczeństwa, jaką możesz zapewnić swojemu rowerowi przed niechcianą kradzieżą. W naszej ofercie znajdziesz szereg zabezpieczeń rowerowych o stopniowanym poziomie ochrony, aby w łatwy sposób wybrać produkt dostosowany do swoich potrzeb. Większość zapięć dostępna jest w formie pełnowymiarowej oraz w wersji mini.
Naszym celem było stworzenie trwałych zabezpieczeń rowerowych, które wyróżnią się łatwym i intuicyjnym montażem, a zarazem będą przystępne cenowo.

W naszej aktualnej ofercie znajdziesz:
- Zapięcia szeklowe Accent Shackle Lock – aktualnie jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań, gwarantujące najwyższy poziom ochrony na poziomie 95/100. W całości wykonane z trwałego stopu stali nierdzewnej, zabezpieczającej przed przecięciem oraz niekorzystnym wpływem warunków zewnętrznych. Dzięki wyprofilowaniu w literę ”U” posłuży do przełożenia przez ramę oraz koło w celu przypięcia roweru w odpowiednim miejscu. Accent Shackle Lock dostępny jest również w wersji mini.

- Zapięcia składane Accent Fold Lock – to kompaktowe modele wyposażone w zamek cylindryczny, gwarantujący najwyższy poziom ochrony. Płytki i łączenia przegubów wykonano z utwardzonej i hartowanej stali pokrytej otuliną z miękkiego tworzywa, aby zapobiegać uszkodzeniu lakieru ramy. Zaletą tego zapięcia jest przegubowa konstrukcja, która umożliwia bardzo łatwe złożenie i transport w specjalnym uchwycie montowanym do ramy. Dodatkowo, zastosowanie cylindrycznego zamka na klucz znacznie zwiększa poziom ochrony i skutecznie odstrasza potencjalnych złodziei. Idealne połączenie wytrzymałości, łatwości zabezpieczenia roweru oraz niskiej wagi.

- Łańcuchy chronione kłódką Accent Chain Lock - charakteryzują się wysokim stopniem ochrony przed kradzieżą. Wykonane z trwałej stali hartowanej, pokryte wytrzymałym i odpornym na przetarcia materiałem zabezpieczającym przed zarysowaniem roweru. Średnica łańcucha wynosi 8 mm a długość 120 cm, dzięki czemu w łatwy sposób można przypiąć rower do miejsca, które wymaga od zapięcia dużej elastyczności, lub zabezpieczyć 2-3 rowery na raz. Mechanizm zamka cylindrycznego wyposażony jest w systemem uniemożliwiający otwarcie zapięcia poprzez rozwiercenie lub podważenie. Accent Chain Lock dostępny jest również w wersji mini.

- Zapięcia chronione zamkiem cylindrycznym Accent Cable Lock – to zabezpieczenie w formie linki zbrojonej o grubym i bardzo gęstym stalowym splocie. Winylowa osłona dodatkowo zabezpiecza zapięcie przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, ułatwia użytkowanie, a także chroni przed zarysowaniami roweru. Głowica zapięcia wyposażona jest w dodatkowe blokady odporne na podważanie. Linka o długości 85 cm i średnicy 20 mm pozwala na swobodę w wyborze miejsca oraz ilości przypinanych rowerów. Niska waga i duża elastyczność, a jednocześnie zachowany odpowiednio dobry poziom ochrony, to zdecydowanie zaleta tego zapięcia.

- Zapięcia chronione 4-cyfrowym kodem Accent Code Lock - to zabezpieczenie w formie linki zbrojonej o grubym i bardzo gęstym stalowym splocie, chronione 4-cyfrowym kodem. Winylowa osłona dodatkowo zabezpiecza zapięcie przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, ułatwia użytkowanie, a także chroni przed zarysowaniami roweru. Zamknięcie następuje automatycznie po połączeniu obu części zamka. Aby ponownie go otworzyć, należy wprowadzić 4-cyfrowy kod. Głowica zapięcia wyposażona jest również w dodatkowe blokady odporne na podważanie. Zapięcie Accent Code Lock dostępne jest w 4 różnych rozmiarach.

- Zapięcia chronione zamkiem cylindrycznym Accent Key Lock – lekkie i uniwersalne zabezpieczenie, dobrze chroniące przed niechcianą kradzieżą. Doskonale sprawdzi się podczas miejskich przejażdżek, dzięki swojej niskiej wadze oraz dużej elastyczności. Wykonana z trwałych, stalowych linek o bardzo gęstym, grubym i solidnym splocie. Dodatkowo posiadają winylową osłonę zabezpieczającą przed zarysowaniami roweru oraz niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Aby użytkowanie zapięcia było komfortowe, w zestawie znajduje się dodatkowy uchwyt do przymocowania do ramy w celu łatwiejszego transportu. Zapięcie Accent Key Lock dostępne jest w 4 różnych rozmiarach.

- Wytrzymałe linki zbrojone Accent Loop – niskobudżetowe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują odpowiednio długiej linki (180 cm) bez zapięcia. Zakończenia przystosowane są do stosowania kłódki lub zapięcia szeklowego. Całość wykonana jest z solidnego splotu trwałej stali, dodatkowo pokrytą winylową osłoną, aby zabezpieczyć zapięcie przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, ułatwić użytkowanie, a także ochronić przed zarysowaniami roweru.

Każde z zapięć wykonane jest z trwałej stali hartowanej, odpornej na zniszczenia i przecięcia. Zabezpieczenia z wykorzystaniem linek lub łańcuchów, dodatkowo pokryte są wytrzymałym i odpornym na przetarcia materiałem zabezpieczającym przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz chroniącym przed zarysowaniami roweru. Wszystkie zapięcia rowerowe wyposażone są w specjalny mechanizm zamykający, uniemożliwiający otwarcie zabezpieczenia poprzez rozwiercenie czy podważenie.

Przede wszystkim liczy się Twoja wygoda oraz odpowiedni poziom ochrony roweru, dlatego nasze produkty charakteryzuje zastosowanie łatwego systemu zamykania – wystarczy połączyć obie części zapięcia bez potrzeby używania klucza. Wszystkie produkty w wersji pełnowymiarowej posiadają dodatkowy uchwyt, pozwalający przymocować zapięcie do ramy w celu łatwiejszego transportu.
Do każdego zestawu dołączone są 2 klucze (nie dotyczy zapięcia na kod).